שאלות ותשובות

שאלות ותשובות נפוצות על השירותים שלנו

זקוקים למידע נוסף בכדי להבין טוב יותר מה אנחנו יכולים לעשות עבורכם? כאן תמצאו תשובות לשאלות נפוצות אודות השירותים שאנחנו מספקים ללקוחותינו. אנחנו בלינקטק דואגים לכך שכל המידע הנוגע לאתר האינטרנט שלכם, הפרסום שלכם בגוגל ובפייסבוק יהיה בכף ידכם. אל תהססו לצלצל אלינו עוד היום ולקבל מידע נוסף.
האם לקוחות מחפשים את העסק שלי בגוגל?
כ-6 מיליארד חיפושים מבוצעים מדי יום בגוגל. בתוך כך מאות ואלפי חיפושים ממוקדים מבוצעים מדי חודש, באמצעות מילות מפתח שמגדירות את השירותים שאתם מספקים ללקוחותיכם. אנשים אלו אינם מכירים בהכרח אתכם או את העסק שלכם, אך דורשים לקבל שירות כמו שלכם. יועצי הקידום שלנו מתמחים ביצירת החיבור בין אותם הלקוחות המחפשים בגוגל, לבין העסק שלכם.
מהי ההשפעה של הופעה בגוגל על העסק שלי?
אנו בלינקטק חוקרים ומנתחים את כלל השווקים בארץ בכדי לזהות את העמדות הרווחיות ביותר למקם בהן את העסק שלכם ברשת החיפוש של גוגל. הופעה בגוגל תחת מונחי חיפוש שמגדירים היטב את השירותים שאתם מספקים, תגדיל את כמות הפניות של לקוחות חדשים אליכם, כמו גם את מעגל הלקוחות הקבועים שלכם, ותזניק את העסק שלכם קדימה.
האם האתר שלי צריך להיות מותאם למובייל?
בקצרה, התשובה היא כן, אתרי אינטרנט מודרניים חייבים להיות מותאמים לכל המכשירים. נפח החיפוש ממכשירים ניידים וטבלטים עולה באופן קבוע ולקוחות שמחפשים אתכם ממכשירים ניידים צריכים לראות את האתר שלכם בגירסת מובייל קלילה וקריאה בכדי לקבל את המידע הדרוש אודות העסק שלכם.
מדוע עיצוב גרפי חשוב לעסק שלי?
עיצוב גרפי איכותי הוא קריטי לעסק שלכם משום שבנוסף לייצוג העסק והמותג שלכם, השפה העיצובית של המותג משפיעה על התפקוד של העסק. עיצוב גרפי נכון הוא יותר מהלוגו ומאתר האינטרנט שלכם, הוא מייצר שפה מיתוגית שמשדרת את המטרה והאיכות של העסק שלכם, מבלי להשתמש במלים.
מהם היתרונות בניהול עמוד פייסבוק פעיל לעסק שלי?
עמוד פייסבוק עסקי ופעיל הינו מצרך קריטי לעסק בעידן הנוכחי, הוא מגדיל את תודעת הקהל לעסק שלכם ומאפשר מפגש בינכם לבין הלקוחות שלכם וקהל החברים המורחב שסובב אותם. בנוסף, עמוד הפייסבוק העסקי מאפשר יצירת קשר עם לקוחות פוטנציאליים חדשים, אשר מכירים אתכם בעקיפין ויכולים להיחשף אל העסק שלכם דרך הפייסבוק.

phone4לפתרון מלא לשיווק העסק שלכם באינטרנט

דברו איתנו

רוצים לבלוט? להוביל? מקומכם איתנו

לפתרון מלא לקידום העסק שלכם באינטרנט, פשוט מלאו את הטופס הבא:

חייגו 09-88-666-80צרו עמנו קשר