09-88-666-80

אודותינו

לינקטק ישראל היא חברה לשיווק עסקים באינטרנט. אנו מספקים לעסקים קטנים ובינוניים פתרון מלא לנוכחות באינטרנט, החל מעיצוב המותג והשפה השיווקית, דרך בניית אתרי אינטרנט ייחודיים וכן ניהול קמפיינים בגוגל ועמודי פייסבוק עסקיים. אצלנו בלינקטק תמצאו את כל מה שדרוש בכדי לדחוף את העסק שלכם קדימה. כאחת החברות הותיקות בשיווק באינטרנט ותוך שימוש בכלים המתקדמים ביותר בתחום, אלפי לקוחותינו נהנים מביצועים מצוינים, שירות מעולה ושקט נפשי.

בלינקטק ישראל, המעצבים והמפתחים שלנו ממוקדים בלקחת את העסק שלכם לשלב הבא באמצעות אתרי אינטרנט באיכות גבוהה. צוות היוצרים המוכשרים שלנו מאמינים שעסקים עם המיתוג והנוכחות הנכונים תמיד נמצאים ביתרון עסקי על מתחריהם, ללא חשיבות לגודל והיקף העסק.

אנו מחויבים להגביר את התוצאות שלכם משיווק באינטרנט ולדאוג שתישארו על המפה ותיראו מצוין. זו המשימה שלנו למצוא את הפתרונות הטכנולוגיים שישרתו את העסק שלכם וללוות אתכם בכל שלב בתהליך. אתר אינטרנט מעוצב, עמוד פייסבוק עסקי עדכני וחי ונוכחות במנוע החיפוש של גוגל יגבירו את התנועה אל העסק שלכם, את המכירות שלכם ויחזקו ויטפחו את הקשר שלכם עם הלקוחות שלכם.

אתרי אינטרנט

מיתוג עסקי

עמוד פייסבוק עסקי

פרסום בגוגל

רוצים לבלוט? להוביל? מקומכם איתנו

לפתרון מלא לקידום העסק שלכם באינטרנט, פשוט מלאו את הטופס הבא:

חייגו 09-88-666-80צרו עמנו קשר